K optimalizaci našich webových stránek používáme cookies. Více o cookies.


Oblasti liečby

Jedinečné vlastnosti perinatálnych buniek môžu významne prispieť k úspechu liečby v mnohých ťažkých prípadoch a diagnózach.

Budúcnosť patrí
regeneračnej medicíne

Ako naše telo starne, v jeho tkanivách a orgánoch dochádza k rôznym zmenám. Samotný organizmus dokáže prirodzene nahradiť opotrebované alebo poškodené časti orgánov univerzálnymi kmeňovými bunkami, ale aj tie postupne vykazujú starnutie a stratu vitality. Bunky pupočníkovej krvi nestarnú, a preto sa široko využívajú v regeneratívnej medicíne.

Použitie vlastnej alebo cudzej pupočníkovej krvi

Použitie cudzej pupočníkovej krvi je veľmi podobné transplantácii. V prípade potreby je potrebné podstúpiť testy, ktoré určia, či je darca vhodný pre príjemcu, a to všetko musí samozrejme posúdiť ošetrujúci lekár. Ak je osoba v núdzi majiteľom vlastnej pupočníkovej krvi, všetky tieto kroky odpadajú a záleží na stanovisku lekára, či použitie odporučí.

Zdarma ke stažení

Publikace: Pupečníková krev a pupečníková tkáň – významný zdroj kmenových buněk pro léčbu neurologických a imunologických onemocnění

Odesláním uděluji výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů za účelem zodpovězení dotazů či požadavků mnou vznesených. Souhlas se zpracováním osobních údajů

Liečba v číslach

0
+
liečiteľných diagnóz

Detská mozgová obrna, poranenia mozgu spôsobené hypoxiou, pľúcne ochorenia, cukrovka atď.

0
+
rokov skúseností

v oblasti skladovania pupočníkovej krvi a výskumu.

0
transplantácií

a šťastných pacientov na svete.

0
partnerských pôrodníc

spolupracujeme s vynikajúcimi pôrodnicami v celej krajine.