Tematínska 5/A, Bratislava 851 05
0800 800 522 (pracovné dni 8.00-20.00)
informacie@rodinnabanka.sk

Klinické výsledky: pupočníková krv pomáha a zachraňuje životy

Prečo je dobré mať uloženú pupočníkovú krv, alebo pupočníkové tkanivo dieťaťa? Kmeňové bunky z týchto perinatálnych tkanív dokážu úžasné veci…

Tieto unikátne tkanivá obsahujú široké spektrum buniek a rastových faktorov, ktoré moderná medicína vie už dnes využiť v liečbe a skúma ich ďalší potenciál. Týka sa to nielen novorodenca, ale dokonca aj súrodencov a ďalších členov rodiny.

LIEČBA OCHORENÍ

V ľudskom tele by sme ťažko hľadali orgán, ktorý by nebol predmetom výskumu, ktorého cieľom je jeho obnova pomocou niektorého z perinatálnych tkanív. Z hľadiska zaistenia zdravia Vašej rodiny ide o najlepšiu životnú poistku, ktorú si môžete zvoliť.

KLINICKÉ VÝSLEDKY
REGENERÁCIA ORGANIZMU

Deti narodené v týchto rokoch patria k prvej generácií, ktorá bude žiť sto a viac rokov. Je vysoko pravdepodobné, že v budúcnosti využijú vlastné bunky pre zachovanie, alebo upevnenie zdravia. Existuje jediný spôsob ako ich získať, a to práve pri pôrode.

PROČ STÁRNEME?
POROD JE JEDINEČNÝ OKAMIH

Jediným možným okamihom, kedy je možné získať perinatálne tkanivá je pôrod Vášho dieťaťa. Preto je dôležité venovať v priebehu tehotenstva pozornosť možnosti uloženia týchto tkanív a perspektíve ich využitia.

CHCEM VIAC INFORMÁCIÍ
VLASTNÝ FINANČNÝ PLÁN

Radi Vám objasníme výhody a kľúčové vlastnosti našich produktov. Môžete sa obrátiť na našu informačnú linku 0 800 800 522, kde Vám všetko ochotne vysvetlíme, alebo si vyskúšajte interaktívny cenník.

INTERAKTÍVNY CENNÍK
KLINICKÉ VÝSLEDKY

Pupočníková krv – poklad alebo biologický odpad?

Pupočníková krv a tkanivo pupočníka alebo placenta boli v minulosti pri pôrodoch likvidované ako biologický odpad. Dnes už vieme, že tento biologicky cenný materiál je zdrojom unikátnych kmeňových buniek, ktoré je možné využiť k liečbe rôznych ochorení (po celom svete sa skúma viac než 85 diagnóz) a ktoré tiež v budúcnosti môžu reálne zlepšiť kvalitu života. Prehliadnite si priebežné výsledky lekárskych výskumov u závažných ochorení ako je napríklad autizmus, detská mozgová obrna, alebo diabetes.

LIEČITEĽNÝCH DIAGNÓZ BUNKOVOU TERAPIOU

KLINICKÝCH ŠTÚDIÍ KMEŇOVÝCH BUNIEK

TRANSPLANTÁCIÍ PUPOČNÍKOVEJ KRVI

ULOŽENÝCH ŠTEPOV
V EURÓPE
KLINICKÉ VÝSLEDKY

Zistite, ako pupočníková krv pomáha

Potvrdzuje sa neskutočný potenciál kmeňových buniek, pochádzajúcich z pupočníkovej krvi, ktorá bola odobraná pri pôrode. Americká televízna stanica CBS priniesla ďalší z príkladov úspešnej liečby detskej mozgovej obrny. Presvedčte sa samy.

KLINICKÉ VÝSLEDKY

Prehliadnite si priebežné výsledky klinických štúdií u niektorých závažných ochorení.