Tematínska 5/A, Bratislava 851 05
0800 800 522 (pracovné dni 8.00-20.00)
informacie@rodinnabanka.sk

Mamička, otecko,
ďakujem vám za uchovanie
mojej pupočníkovej krvi.

Kmeňové bunky z uchovanej pupočníkovej krvi a tkaniva pupočníka môžu v budúcnosti liečit rôzne ochorenia, ako napríklad autizmus alebo detskú mozgovú obrnu.

Created with Sketch.

Využite zamestnanecké benefity pre bezpečie vášho dieťaťa

Zamestnanci firiem, ktoré poskytujú zamestnanecký program Benefit Plus a nakupujú tak vo svojej obľúbenej Cafetérií, majú možnosť uhradiť platbu za uchovanie pupočníkovej krvi alebo tkaniva pupočníka prostredníctvom zamestnaneckých kreditov. V takom prípade neplatí za službu z vlastných prostriedkov, ale využitím zamestnaneckých výhod nesie náklady na odber ich zamestnávateľ.

NOVÝ ROZMER BEZPEČIA

Premýšľate, ako ešte viac zabezpečiť budúcnosť Vašich detí? Uchovaním pupočníkovej krvi alebo tkaniva pupočníka pri pôrode uložíte najcennejšie bunky, ktoré môžu v budúcnosti pomôcť v liečbe ochorení dieťaťa alebo členov rodiny.

VIAC INFORMÁCIÍ O LIEČBE
JEDNODUCHO A VÝHODNE

Podľa vašich možností môžete uhradiť prostredníctvom kreditov celú hodnotu služby, alebo len časť. Zvyšnú čiastku si doplatíte sami. Všetky informácie o cenách nájdete v našom cenníku alebo sa informujte na našej zákazníckej linke.

AKO UPLATNIŤ KREDITY
DARČEK PRE VAŠU KOLEGYŇU

Odchádza Vaša kolegyňa na materskú dovolenku? Nie je nič jednoduchšie, než jej dať darček v podobe uchovania perinatálnych tkanív.

VIAC INFORMÁCIÍ
ZÁKAZNÍCKA LINKA 

Radi Vám objasníme výhody a kľúčové vlastnosti našich produktov. Môžete sa obrátiť na našu  linku 0800 800 522, kde Vám všetko ochotne vysvetlíme.

VIAC INFORMÁCIÍ

Postup na uplatnenie kreditov z programu Benefit Plus

1

APLIKÁCIA BENEFIT PLUS

Prostredníctvom internetovej aplikácie Benefit Plus je možné využiť vaše kredity na odber a uskladnenie (na 1 rok, 18 alebo 30 rokov) pupočníkovej krvi alebo tkaniva pupočníka v Rodinnej banke perinatálnych a mezenchymálnych buniek. Vybraný typ odberu a dĺžku zvoleného uskladnenia uveďte prosíme v poznámke.

2

PREŠTUDUJTE SI MOŽNOSTI

Preštudujte si starostlivo všetky možnosti odberu a uloženia a zvoľte si, čo Vám bude najviac vyhovovať. Prejdite si tiež niekolko praktických rád, ktoré Vám priblížia celý priebeh odberu a uloženia.

MOŽNOSTI ULOŽENÍ

3

NÁJDITE SI SVOJU PôRODNICU

Uistite sa, že máte pôrod naplánovaný v niektorej z pôrodníc, ktoré odbery pupočníkovej krvi a tkaniva pupočníka ponúkajú.

MAPA ZAPOJENÝCH PORODNIC

4

VYUŽITE KREDITY PODĽA MOŽNOSTÍ

Podľa vašich možností môžete zaplatiť prostredníctvom kreditov celú hodnotu služby, alebo len časť. Zvyšnú sumu si doplatíte sami – pri objednávke v Benefit Plus uveďte túto hodnotu do časti Doplatok.

5

SPOJENIE SO ZÁKAZNÍCKOU LINKOU

Po zadaní vašej objednávky v aplikácií Benefit Plus obdržíme potvrdzujúci mail, kde budú i kontakty na vás. Následne Vás budeme telefonicky kontaktovať a náš pracovník vám pripraví zmluvy a dokumenty, ktoré sú nevyhnutné pre zaistenie našich služieb. Súčasťou zmluvy bude aj Dodatok, ktorý zníži platbu za odber na základe vyššie uplatnených kreditov.

6

ODBER, SPRACOVANIE A ULOŽENIE

Pri pôrodu sa uskutoční vami zvolený typ odberu a v našom laboratóriu sa všetko spracuje, vyšetrí a uloží do kryobanky. Do mesiaca vám zašleme Certifikát s výsledkami vyšetrení. Spolu s Certifikátom obdržíte i faktúru s doplatkom platby za odber a skladovanie. Ak sa odber neuskutoční alebo odobrané tkanivá nebudú pre uloženie vhodné, vaše kredity budú vrátené v plnej výške späť.

Darček pre kolegyňu, ktorá odchádza na materskú

Chcete potešiť kolegyňu skvelým darčekom na materskú? Môžete skombinovať certifikáty z viacerých zamestnaneckých účtov. Stačí zavolať na našu infolinku, vysvetlíme Vám ako na to. Radi Vám tiež pripravíme darčekový voucher.